Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Mr&Mrs Cesare Card Bardhe

2,79 

Buy Now Krahasoni
EAN: 8053288291181
Availability: In Stock
SKU:291181

Fresuesi i ajrit CESARE CARD për makinën është mënyra perfekte për të mbajtur makinën tuaj me erë të freskët dhe të pastër. Fresuesi ynë i ajrit është bërë nga vajra esencialë natyralë dhe përbërës organikë, kështu që të jeni të sigurt që po merrni cilësinë më të mirë në dispozicion. Aromat unike janë krijuar për të mbajtur makinën tuaj të mbajë erë të mrekullueshme pa e tejkaluar ajrin. Me kapëse të lehta për t’u përdorur, mund ta lidhni freskuesin e ajrit kudo në makinën tuaj për lehtësi maksimale. Shijoni një aromë të këndshme, të qëndrueshme, pa asnjë kimikate të ashpër. Zgjidhni nga një sërë aromash tona të njohura për të gjetur atë që i përshtatet më mirë makinës suaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mr&Mrs Cesare Card Bardhe”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart