Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Mr&Mrs Cesare Spray Bardhe

6,49 

Blej tani Krahasoni
EAN: 8053288291273
disponueshmëria : në stok
SKU:291273

Freskuesi i ajrit CESARE SPRAY për makinën është zgjedhja ideale për të mbajtur makinën tuaj me erë të freskët. Me përzierjen e tij unike të vajrave natyralë të agrumeve, ky freskues ajri eliminon aromat dhe lë një aromë të këndshme që zgjat për javë të tëra. Shishja me spërkatje e lehtë për t’u përdorur ju lejon të shpërndani shpejt dhe në mënyrë të barabartë freskuesin e ajrit me përpjekje minimale. Madhësia e përshtatshme e bën atë të përsosur për t’u përdorur në çdo makinë dhe aroma e qëndrueshme do ta mbajë makinën tuaj të ketë erë të mrekullueshme për ditë të tëra. Me aromën e tij natyrale, të mbushur me agrume, freskuesi i ajrit CESARE SPRAY për makinë ofron një mënyrë efektive dhe të përballueshme për të mbajtur makinën tuaj të ketë erë të mrekullueshme.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mr&Mrs Cesare Spray Bardhe”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj