Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Mr&Mrs Cesare Bardhe

5,49 

Buy Now Krahasoni
EAN: 8051277331177
Availability: In Stock
SKU:331177

Fresuesi i ajrit të makinave Cesare është një mënyrë e qëndrueshme dhe freskuese për të mbajtur makinën tuaj me erë të mrekullueshme. Ai përmban një përzierje unike të vajrave esencialë dhe aromave natyrale që do të krijojnë një aromë të këndshme dhe qetësuese në makinën tuaj. Fresuesi i ajrit është i lehtë për t’u përdorur, thjesht hapni kapakun dhe vendoseni në ajrin e ajrit në makinën tuaj. Me paketimin e tij tërheqës, freskuesi i ajrit të makinave Cesare është mënyra e përsosur për të shtuar një aromë të freskët dhe tërheqëse në makinën tuaj.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Mr&Mrs Cesare Bardhe”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart