Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Sonax Leckë për polirim-Set 15 copë

5,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700422209
Availability: In Stock
SKU:422200

Sonax Lecka për Polirim është lecke e butë dhe e leshët e cila reagon butësisht në sipërfaqen e veturës dhe nuk lë gërvishtje. Ruan kualitetin edhe në qoftë se përdoret me tretës. Paketimi përmban 15 lecka.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonax Leckë për polirim-Set 15 copë”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart