Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Profiline Polir për Xhama 250 ml

24,99 

Krahasoni
EAN: 4064700273146
disponueshmëria : S’ka stok
SKU:273141

SONAX Polir për Xhama 250ml – 273141

SONAX Polir për Xhama Polir për të gjitha xhamat e veturës. Largon gërvishtjet e lehta, shenjat dhe gravuret nga xhamat e veturës të krijuara nga qelqi.

Peshë 0,3 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX Profiline Polir për Xhama 250 ml”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj