Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Sfungjer për Polirim e Hirit 160

9,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700019799
Availability: In Stock
SKU:493241

SONAX Sfungjer për Polirim e hirit 160 (Ekstra e butë) – Sfungjer Anti-Hologram – 493241

Sfungjer ekstra i butë me pore të formuara mirë për përfundim të polirimit Pa-Hologram. Për polirimin e veturave me ngjyrë të re apo sapo të ngjyrosur. Për makina polirimi duke përdorur polirat me pak efekt abraziv. Diametri 160mm. Me ngjitësin prapa siguron lëvizje jashtëzakonisht të mirë. E rekomanduar të përdoret me SONAX Polir dhe Wax Profesional NanoPro dhe Sonax Perfect Finish Profesional.

Weight 0,2 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “SONAX Sfungjer për Polirim e Hirit 160”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart