Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Sfungjer për Polirim e Hirit 160

8,49 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700019799
disponueshmëria : në stok
SKU:493241

SONAX Sfungjer për Polirim e hirit 160 (Ekstra e butë) – Sfungjer Anti-Hologram – 493241

Sfungjer ekstra i butë me pore të formuara mirë për përfundim të polirimit Pa-Hologram. Për polirimin e veturave me ngjyrë të re apo sapo të ngjyrosur. Për makina polirimi duke përdorur polirat me pak efekt abraziv. Diametri 160mm. Me ngjitësin prapa siguron lëvizje jashtëzakonisht të mirë. E rekomanduar të përdoret me SONAX Polir dhe Wax Profesional NanoPro dhe Sonax Perfect Finish Profesional.

Peshë 0,2 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX Sfungjer për Polirim e Hirit 160”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj