Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Profiline Polir EX 04-06 1L

39,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700242302
disponueshmëria : në stok
SKU:242300

SONAX Profiline Polir EX 04-06 – 242300

Polir me rërë(zall) abrazive inovative për makina polirimi orbitale. Largues i gërrithave optimal. Prodhon një shkëlqim të përkryer pa Hologram. Largon shenjat nga letrat gërrithëse P2000. Ideale për polirim me një dorë, pa hologram. Po ashtu për largimin e shenjave nga veturat e sapo ngjyrosura. Pa silikon dhe nuk shkakton shumë pluhur.

Peshë 1 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX Profiline Polir EX 04-06 1L”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj