Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Sonax Sfungje r per polirim i kuq 85 mm

33,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700494206
Availability: In Stock
SKU:494200

Sfungjer mesatarisht i fortë me pore të formuara mirë për makinë polirimi pa-Hologram për polirimin e veturave me ngjyrë të turbullt dhe pak të humbur, duke përdorur polirat me pak efekt abraziv. Diametri 160mm. Me ngjitësin prapa  siguron lëvizje jashtëzakonisht të mirë. E rekomanduar të përdoret me SONAX Polir dhe Wax Profesional NanoPro dhe Sonax Perfect Finish Profesional.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonax Sfungje r per polirim i kuq 85 mm”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart