Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Sfungjer për Polirim me Lëkurë Qengji

15,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700022591
disponueshmëria : në stok
SKU:493141

SONAX Sfungjer për Polirim me Lëkurë Qengji 133 – 493141

Lesh i trashë dhe i cilësisë së lartë për lustrim profesional me një makinë lustrimi. Përmirësohet
efikasiteti i prerjes së llaqeve gërryes dhe në të njëjtën kohë ul temperaturën e lustrimit. Velcro
fiksimi mundëson ndërrimin e shpejtë të nënshtresës.

Peshë 0,2 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX Sfungjer për Polirim me Lëkurë Qengji”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj