Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Sfungjer për Polirim i Kuqe 160

11,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4064700018563
disponueshmëria : në stok
SKU:493100

SONAX Sfungjer për Polirim i kuq 160 (i fortë) – 493100

Sfungjer i fortë me pore të formuara mirë për makinë polirimi. Për polirimin e veturave me ngjyrë të humbur dhe sipërfaqe të gërvishtura duke përdorur polirat me efekt të lartë abraziv. Diametri 160mm. Me ngjitësin prapa siguron lëvizje jashtëzakonisht të mirë. ( Para përdorimit lageni sfungjerin me pak ujë.)

Peshë 0,2 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX Sfungjer për Polirim i Kuqe 160”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj