Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Aroma Presting Spray Black

4,99 

Blej tani Krahasoni
EAN: 5907718925326
disponueshmëria : në stok
SKU:994357

Një përbërje e lëngshme aromatike e mbyllur në një shishe qelqi të thjeshtë, por elegante me një atomizues dhe një kapak metalik. Produkti disponohet në 3 parfume parfumesh.

UDHËZIME PËR PËRDORIM:
Hiqeni kapakun nga shishja dhe spërkatni mjegullën aromatike duke shtypur atomizuesin.

TEKNOLOGJIA:
SPRAY – përbërje aromash të lëngshme me cilësi të lartë. Aroma lirohet duke shtypur grimcuesin i cili jep sasinë e duhur të mjegullës aromatike.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Aroma Presting Spray Black”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj