Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Busy Kabllo Type C to Type C 1.8m

11,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 3800148507167
Availability: In Stock
SKU:50716

Kjo kabllo lidhëse e tipit C në Lloji C 1,8 metra është e përkryer për lidhjen e pajisjeve tuaja me një portë të tipit C. Ofron një lidhje të shpejtë dhe të besueshme për të transferuar të dhëna, audio dhe video midis telefonave, tabletëve, laptopëve dhe pajisjeve të tjera. Kabllo është bërë nga materiale me cilësi të lartë, duke e bërë atë të qëndrueshme dhe rezistente ndaj përkuljeve dhe konsumit. Është gjithashtu i pajtueshëm me shumicën e pajisjeve USB Type C, duke ju siguruar një lidhje universale dhe të përshtatshme.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Busy Kabllo Type C to Type C 1.8m”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart