Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Busy Kabllo 3 ne 1

11,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 3800148507242
Availability: In Stock
SKU:50724

Prezantimi i karikuesit 3 në 1 të makinës – zgjidhja perfekte për nevojat tuaja të karikimit në lëvizje! Kjo pajisje e hijshme dhe kompakte përshtatet në çdo makinë dhe është i vetmi karikues që ju nevojitet. Ai përmban tre porte që ju lejojnë të karikoni deri në tre pajisje në të njëjtën kohë. Teknologjia e saj e karikimit të shpejtë siguron që pajisjet tuaja të karikohen plotësisht brenda një kohe të shkurtër. Karikuesi 3 në 1 i makinës është projektuar për të qenë i lehtë dhe i lëvizshëm, në mënyrë që ta merrni me vete në lëvizje. Përputhshmëria e tij universale ju lejon të karikoni çdo pajisje, përfshirë pajisjet Apple dhe Android. Merrni në dorë këtë aksesor thelbësor dhe qëndroni gjithmonë të ngarkuar!

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Busy Kabllo 3 ne 1”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart