Home
Shop
Wishlist0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

Sonax Activ Foam Energy 1L

14,99 

Buy Now Krahasoni
EAN: 4064700618305
Availability: In Stock
SKU:618300

SONAX Activ Foam Energy 1L – 618300

Pas1s i fuqishëm me shkumë shumë aktive për larjen e makinave dhe automjeteve të transportit. Gjithashtu ideale si shampo, kundër insekteve dhe pas1s rrotash. Pa fosfate.

Weight 1 kg

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Sonax Activ Foam Energy 1L”
Review now to get coupon!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to Top
Product has been added to your cart