Shtëpi
Dyqane
Shkencëtarët0
Për cdo blerje përmes webfaqes në vlerë 20 euro apo më shume transporti falas 

SONAX Past I Siste të Auto-Klimav 323100 100ml

7,49 

Blej tani Krahasoni
EAN: 4056554000412
disponueshmëria : në stok
SKU:323100

SONAX Pas1s I Sistemit të Auto-Klimave – 323100

Pastron tërësisht sistemin e klimës së veturës. Eliminon bakteriet, kundërmimet dhe mikrobet tjera. Dezinfekton dhe eliminon kundërmimet e pakëndshme. E thjeshtë të përdoret

Peshë 0,3 g/kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SONAX Past I Siste të Auto-Klimav 323100 100ml”
Review now to get coupon!

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kthim në top
Produkti është shtuar në çantën tuaj